2014
Beegnostic projektas pradėtas kurti 2014 metais.
Išleista Beegnostic Demo programėlė.
Nuo 2014 metų buvo padaryta daug eksperimentų, bei nuolat tobulinamas.
Diagnostikos metu būtina atkreipti dėmesį į šalutinių triukšmų, kuriuos sukelia transporto priemonės, gyvūnai, žmonės ir gamtos reiškiniai buvimą. Jei aplinka triukšminga – diagnostikos rezultatų patikimumas labai sumažėja. Tuomet tenka palaukti kol sumažės triukšmai ir kartoti diagnostiką. Kad gauti tikslesnius rezultatus patartina matuoti kelis kartus, darant kelių minučių pauzes.
Programėlės duomenys yra patariamo pobūdžio, todėl mes neatsakome už patirtus nuostolius, dėl jūsų priimtų sprendimų ir veiksmų.
Beegnostic projektas pradėtas kurti 2014 metais.
Išleista Beegnostic Demo programėlė.
Nuo 2014 metų buvo padaryta daug eksperimentų, bei nuolat tobulinamas.
Viename iš keletų eksperimentų metu naudota įranga.
2017 metais nauja Beegnostic projekto versija ES Jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape laimėjo pirmą vietą ( aukso medalį).
Šis projektas ES Jaunųjų mokslininkų konkurse EUCYS 2017 Taline ( Finalinis etapas) laimėjo FoodDrinkEurope bioekonomikos prizą už geriausią projektą agri food srityje.
Išleista Beegnostic v1.2 pilna versija, kurioje pridėta duomenų bazė, kurioje galima išsaugoti gautus diagnostikos rezultatus ir juos priskirti atitinkamiems bityno aviliams.
Išleistas Beegnostic Telegram bot'as su kuriuo pagalba galima greičiau rasti atsakymus į turimus klausimus ar norint išspręsti iškilusias problemas. Norint pradėti naudotis Telegram bot'u paspauskite čia.
Išleista Beegnostic v1.3 pilna versija, kurioje pridėta priminimų funkcija, su kuria galite kurti priminimus kokius darbus atlikti bityne.
Patobulintas Beegnostic programėlės funkcionalumas ir atnaujintas dizainas.
Reikalingas išmanusis su Android operacine sistema (minimali palaikoma versija 4.0.1).
Taip galite, tačiau tai yra nepatogu, nes reikia laikyti išmanųjį prie lakos, taip pat gauti rezultatai nebus tokie tikslus, kaip naudojant išorinį mikrofoną, todėl mes šio metodo nerekomenduojame.
Išorinis mikrofonas turi būti įvairiakryptis, dažnių juosta 100Hz – 3000 Hz, jautrumas daugiau negu -45dB, jei Jūsų mikrofonas neturi TRRS jungties (4 kontaktų) tada reikia nusipirkti adapterį iš TRS female į TRRS male, daugiau informacijos apie tai PDF faile su visais reikalavimais .
Norint atrakinti ir naudotis visais 5 parametrais reikia nusipirkti Beegnostic pilną versiją ir ją parsisiųsti, ji prieinama Google Play .
Kartais mikrofonas būna nukreiptas į priešinga sienele negu yra bitės ar bičių garsas labai silpnas negu įprastai, todėl norint gauti geriausius rezultatus ir, kad nereiktu kiekvieną kartą kraipyti mikrofono yra rekomenduojamas mikrofoninis stiprintuvas. Daugiau informacijos apie, tai galite rasti PDF faile su visais reikalavimais ir pasiūlymais .
Beegnostic programėlės Naudotojo vadovą galite rasti PDF faile, čia.
Rezultatų išsaugojimas duomenų bazėje prieinamas tik Beegnostic pilnoje versijoje nuo 1.2 versijos.
Norint išsaugoti rezultatus pirmiausia reikia nueiti iki duomenų bazės lango, tai padaryti galite paspaudę [Daugiau] ir [Duomenų bazė] mygtukus. Tada reikia susikurti bityną, paspauskite [Daugiau] (trys vertikalūs taškai) ir "Pridėti bityną", bityną galite pasivadinti, kaip norite, pvz. B1, pievoje,
pamiškėje ir pan. . Ji susikūrus tada galėsite susikurt avilį, ji taip pat galite pasivadinti,
kaip norite, pvz. A1. Bitynų ir avilių kiekis duomenų bazėje yra neribojamas. Susikūrus
avilį jau galite atlikti diagnostika ir gavus rezultatus juos išsaugoti duomenų bazėje.
Rezultatų lange paspauskite ant "Išsaugoti rezultatus duomenų bazėje", iššokusiame
lange pasirinkite, kuriame bityne ir avilyje darėte diagnostika ir taip pat galite parašyti
komentarą/pastabą pvz. lijo, saulėta diena ir pan., komentaras yra nebūtinas. Jei
padarėte klaida pasirinkant bityną, avilį ar rašant komentarą, tai galite ištaisyti nuėję į
duomenų bazę ir paspaudę ant taisomo rezultato. Iššokusiame lange
pataisykite norimus dalykus ir paspauskite "Atnaujinti".
Detaliau apie naudojimąsi duomenų baze rasite šiame PDF faile.
Norėdami pradėti naudotis Telegram bot'u reikia turėti Telegram paskyrą, ją galima gauti nemokamai, reikia tik atsisiųsti Telegram programėlę ir įvesti telefono numerį. Tada paspaudę ant čia (Beegnostic Telegram bot) arba į paieškos laukelį įvedus BeegnosticBot ir paspaudę ant jo galite pradėti pokalbį paspaudę Start mygtuką. Sekite instrukcijas ekrane, kad pasirinktumėte norimą kalbą bei naujienų gavimą.
Kad gauti komandų sąrašą parašykite /help , šiame sąraše dažniausiai naudojamos komandos, atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei norite detalesnės informacijos galite rašyti pvz. /help klaida 11 ar /help uzrakinti parametrai , svarbu, kad visas komandas priima be lietuvišku raidžiu.
Visa informacija pateikiama Telegram bot'e yra pateikta ir programėlės Naudotojo vadove (pdf).
Copyright © 2014- Beegnostic | beegnostic(at)gmail.com. All Rights Reserved.